Dopravníky a dopravní systémy

Dopravníky z nerezové oceli

Naše dopravníky z nerezové oceli jsou určeny především pro aplikace v potravinářském průmyslu. Dopravníky však naleznou svoje uplatnění i v dalších odvětvích, například farmacie nebo chemických výrobách, tedy všude tam, kde jsou požadavky na zvýšenou čistotu a sanitaci, případně i v agresivním prostředí. V základním provedení je používána nerezová ocel jakosti 1.4301. Podle potřeb našich zákazníků vyrábíme dopravníky i z nerezových ocelí se specifickými vlastnostmi.

Nabízený sortiment tvoří ucelená řada typů a velikostí dopravníků.

Pásové, modulární pásové, řetězové, destičkové, válečkové, řemenové a podvěsné dopravníky.

Dopravníky v průmyslovém provedení

Dopravníky a dopravní systémy pro průmyslové aplikace sestavované z těchto dopravníků jsou vyráběny z konstrukčních ocelí s povrchovou úpravou lakováním práškovou barvou. Odstíny lakování jsou volitelné v široké škále odstínů dle vzorníku RAL.

Základním znakem našich dopravníků je orientace na kvalitní komponenty a robustní konstrukční řešení s důrazem na spolehlivost a životnost dopravníků a dopravních systémů.

Nabízený sortiment tvoří ucelená řada typů a velikostí dopravníků.

Pásové, modulární pásové, řetězové, destičkové, válečkové a řemenové dopravníky.

Dopravní systémy – intralogistika

Kombinací jednotlivých dopravníků se širokou škálou funkčních uzlů realizujeme pro naše klienty ucelené dopravní systémy. Tyto celky lze vyrobit v nerezovém i v průmyslovém provedení. Naše společnost se v této oblasti zaměřuje na výrobní a skladové logistické procesy a jejich automatizaci. Nabízíme dopravní systémy jak pro malé úseky, tak pro celé provozy a továrny.

Běžný proces

Pomalý proces | těžká manipulace | vysoké náklady

Manipulace v průběhu výroby se objevila už v prvních manufakturách a od té doby neustále roste. Většinou si ani neuvědomujeme, kolik pracovníků ve výrobních provozech něco přenáší nebo převáží. Kolik času stráví čekáním: až se naplní přepravka, až bude plná paleta, až se ovine folie, až… Takových „až“ je nepočítaně. Vykonaná práce v tom okamžiku nepřibývá, hodnota výrobku se nezvyšuje, ale výrobní náklady ano. Víte například, kolik vaši pracovníci zvednou za den kilogramů? Nebo tun? Kolik zaměstnanců vás opustilo, protože je rutinní neefektivní práce nenaplňuje? Kolik zboží, stěn, rohů, dveří a strojů rozbijí paletové vozíky, které včas nezatočily? Není čas na změnu?

Moderní proces

Rychlý proces | vysoká produktivita | vysoká kvalita

Zkuste si i vy projít vaší firmou a zjistíte, že řadu manipulačních pracovníků lze nahradit technologickým zařízením a následně je využít v procesech, které jejich přítomnost opravdu nezbytně vyžadují. Rutinní činnosti a fyzicky namáhavá práce vedou k řadě chyb, které lze správnou volbou technologie odstranit. Možnosti a přínosy řešení jsou obrovské … stačí chtít.

 

Naše společnost nabízí dopravníky a dopravní systémy, ale také kartonovací stroje, stroje pro automatickou manipulaci či kooperační výrobu a ostatní technologická zařízení.