Ostatní technologická zařízení

Spirálové systémy

Na první pohled je spirálový systém pouze dlouhým dopravníkem, ve skutečnosti je však dopravník pouze jednou z částí systému. Tato zařízení mají také různé způsoby využití. Funkce mohou být akumulační, chladicí, mrazicí nebo pouze dopravní s dosažením požadovaného rozdílu transportních výšek. Spirálové systémy jsou navrhovány vždy na míru na základě konkrétního zadání klienta. Dodávky jsou řešeny včetně chladírenských nebo jiných technologií komplexně.

Mycí linky a myčky

Našim zákazníkům nabízíme moderní mycí a sušicí stroje pro čištění standardizovaných obalů jako jsou plastové přepravky, palety nebo vozíky. V nabídce jsou také zakázková speciální řešení pro mytí produktů jako jsou formy, matrice nebo desky. Nabídka začíná u cyklického stroje RMP400 a pokračuje přes celou řadu typů linek MAP, MAC a MAK k výkonům v řádech tisíců kusů za hodinu. Mycí linky jsou sestavovány modulárním způsobem na základě výkonových požadavků zákazníků.

Porážky drůbeže

Výrobní program zahrnuje porážkové linky pro malé a střední výkony. Jedná se o kapacity od 300 do 4000 kusů kuřat za hodinu. Nabízíme porážkové linky pro zpracování kuřat, slepic, kachen, hus a krůt. K dispozici je i kompaktní řešení pro malé farmářské porážky.

Speciální a zákaznická řešení

Vlastní konstrukční kancelář se zkušenými pracovníky nám umožňuje nabídnout řešení i v případě speciálních požadavků či nestandardních řešení. Pro naše zákazníky jsme navrhli a vyrobili řadu unikátních výrobků a zařízení. Čtvrt století našich zkušeností rádi poskytneme i vám.

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem ostatních technologických zařízení, dopravníků a dopravních systémů či strojů pro automatickou manipulaci. Mezi naše činnosti patří také kooperační výroba.