Kartonovací stroje

K1 Intermittent

Vstup do třídy kartonovacích strojů. Kompaktní rozměry, robustní a odolná konstrukce, flexibilní design a příznivá cena modelu K1 je ideální řešení pro aplikace s nižšími výkony. Kartonovací stroje se dodávají v lakovaném nebo nerezovém provedení.

 

Parametry

Výkon

až 45 taktů/min

Příkon

od 3,8 kW

Hmotnost

1 275 kg

K2 Airstep

Kartonovací stroje s krokovým pracovním systémem a pneumatickým pohonem plnícího zařízení. Robustní řešení s omezenými prostorovými nároky díky posuvnému krytování. Velké spektrum volitelného příslušenství a vysoká variabilita provozních možností.

Parametry

Výkon

až 35 taktů/min

Příkon

od 3,8 kW

Hmotnost

1 570 kg

K3 Servostep

Kartonovací stroje střední výkonové třídy s krokovým pracovním systémem a servoelektrickým pohonem plnícího zařízení. Robustní řešení s omezenými prostorovými nároky díky posuvnému krytování. Velké spektrum volitelného příslušenství a vysoká variabilita provozních možností.

Parametry

Výkon

až 45 taktů/min

Příkon

od 3,8 kW

Hmotnost

1 650 kg

K4 Continual

Kontinuální a robustní kartonovací stroje pro výroby od 45 kusů za minutu a malé a střední velikosti balení. Kartonovací stroj využívá osvědčenou techniku svého většího sourozence stroje K5. Je však více kompaktní a méně náročný na zástavbový prostor.

Parametry

Výkon

12 000 krabic/h

Příkon

2,5 kW + lepení

Hmotnost

2 050 kg

Elektrické připojení

230/400V, 50 Hz

Pneumatické připojení

IP 55

Stupeň krytí

0,6 MPa; 0,2 m3/h

K5 Continual

Kartonovací stroje vyšší výkonové třídy určený pro sériové výroby s výkonem od 45 ks/min výše. Robustní konstrukce kartonovacího stroje s mechanicky řízenými funkcemi a kontinuálním chodem. Řešení s centrálním pohonem a vyspělou řídící elektronikou. Zařízení je určeno pro integraci do výrobních linek, ale lze ho používat i jako samostatnou jednotku.

Parametry

Výkon

až 200 taktů/min

Příkon

od 2,5 kW

Hmotnost

2 500 kg

KSV 8

Karuselový kartonovací stroj pro vertikální zpracování kartonů. Krokový servoelektrický systém pohonu s výměnnými matricemi. Kompaktní a prostorově úsporné řešení pro malé kartony a nižší výkony. Bohaté příslušenství pro různé aplikace.

Parametry

Výkon

až 40 taktů/min

Příkon

od 1,5 kW

Hmotnost

1 200 kg

KSC

Kartonovací stroje kategorie CASEPACKER pro skupinové balení do kartonových obalů. Zařízení určené především pro obaly typu tray, wrap arround a american case. Dodává se i ve variantě s aplikací odděleného víka. Kartonovací stroj je určen pro integraci do linky, zejména jako sekundární balicí systém.

Parametry

Výkon

až 20 taktů/min

Příkon

od 3,5 kW

Hmotnost

2 600 kg

ASK 35

Automatický stavěč krabic ASK 35 je základní stroj určený pro stavbu kartonových krabic z přířezu. Krabice jsou tvarovány a lepeny tavným lepidlem v jednom kroku. Robustní konstrukce s mechanickými vazbami zaručuje spolehlivý chod. Kartonovací stroje je možné integrovat do balící linky. Díky malé zástavbové ploše jsou vhodné i pro malé provozy.

 

Parametry

Výkon

až 35 taktů/min

Příkon

od 8,2 kW

Hmotnost

850 kg

ASK 20

Automatický kartonovací stroj pro stavbu kartonových obalů s vyztužením. Vícekroková technologie nabízí možnosti stavět kartonové krabice až do rozměru Euro přepravek 400×600 mm i z robustních vícevrstvých lepenek. Kompletně kapotovaný kartonovací stroj s řízením B&R a lepicí technologií NORDSON pro dokonalé řešení veškerých požadavků na správný obal. Integrovaný výstupní dopravník krabic.

Parametry

Výkon

až 20 taktů/min

Příkon

od 9 kW

Hmotnost

1 950 kg

Příslušenství

Ke kartonovacím strojům dodáváme řadu příslušenství, které zlepšuje možnosti jejich využití. Můžete vybírat nejen ze standardních řešení, ale i z možností individuálního provedení pro specifické aplikace.

  • Dávkovací a taktovací systémy
  • třídicí, vážící a počítací systémy
  • zařízení ke vkládání letáků a příloh
  • dopravníkové systémy pro přísun, odsun a manipulaci produkce
  • systémy pro odsávání prachu s filtrací nebo bez
  • značící zařízení – ink-jety, lasery, datumovací a etiketovací stanice
  • zásobníky obalů

Mezi činnost naší společnosti patří kromě kartonovacích strojů také dopravníky a dopravní systémy, automatická manipulace, kooperační výroba či ostatní technologická zařízení.